Vlogowanie to Twoja pasja?

Robimy akcesoria wspierające najbardziej szalone pomysły. Nasze motto to „Have Fun. Create”. Tak powstały statywy elastyczne GorillaPod®, a ostatnio poszerzyliśmy kolekcję o mini statywy HandyPod™ czy tyczki TelePod™. Do tego dodaliśmy mikrofony Wavo i lampki Beamo, dzięki czemu  stworzysz idealny zestaw do vlogowania – niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z filmowaniem czy potrzebujesz bardziej profesjonalnych rozwiązań.

Zestawy do vlogowania

Joby powstało by wspierać Wasze pomysły i od ponad 10 lat projektujemy akcesoria dopasowane specjalnie do Waszych potrzeb. Statywy elastyczne GorillaPod®, tyczki teleskopowe TelePod™ czy kompaktowe statywy HandyPod™ – niezależnie od Twojego doświadczenia, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chcesz od razu mieć wszystko to zwróć uwagę na naszą nowość – zestaw do vlogowania GorillaPod Mobile Vlogging Kit – statyw, uchwyt do smartfona, dodatkowe ramiona na akcesoria, lampkę Beamo Mini i mikrofon Wavo Mobile – nie znajdziesz nic lepszego!

Mikrofony

Chcesz, żeby Twoje filmy były jeszcze lepsze i sprawiały większą przyjemność Twoim odbiorcom? Zadbaj o lepszy dźwięk dzięki mikrofonom Joby Wavo. Zaprojektowaliśmy je specjalnie z myślą o vlogerach – są lekkie, kompaktowe i gotowe do działania od razu po podłączeniu do smartfona czy aparatu.

Wavo Mobile

185,00  brutto

Oświetlenie

Często filmujesz w trudnych warunkach? Lampki Beamo należą do sprzętów kompaktowych i bardzo wytrzymałych, dzięki czemu są przyjazne w podróży i gotowe na każdą pogodę. Magnetyczne mocowanie w Beamo Mini , bezprzewodowe ładowanie i duża moc Beamo czy dobre rozproszenie światła w Beamo Ring to tylko niektóre cechy, dzięki którym wykorzystasz je do wszystkiego.

Beamo Mini

235,00  brutto

TOP