Najlepszy GorillaPod do Twojego smartfona

Jeśli się tu znalazłeś, prawdopodobnie próbujesz się dowiedzieć, który GorillaPod jest najlepszy do Twojego smartfona. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najciekawszych rozwiązań, przeanalizowanych pod każdym kątem – funkcjonalności, rozmiarów czy też wygody użytkowania. Zacznijmy od podstaw.

Który GorillaPod wybrać do robienia zdjęć, vlogowania czy filmowania?

Od ponad dekady projektujemy i tworzymy produkty do urządzeń mobilnych i niemal codziennie widzimy jak szybko się zmieniają, stając się coraz lepsze do robienia zdjęć i filmów. W tak zwariowanym świecie zawsze warto mieć przy sobie odpowiednie narzędzia, które pomogą uchwycić wyjątkowe chwile, ciesząc się w pełni możliwościami, jakie oferuje nam nowoczesna technologia.

Niezależnie od tego czy wybierzesz najprostszy zestaw GorillaPod Starter Kit do pierwszych eksperymentów filmowych, czy uchwyt GripTight Mount PRO Tablet, żeby wygodnie oglądać filmy na tablecie, zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Najlepszy GorillaPod do robienia zdjęć smartfonem

Stawiasz pierwsze kroki w świecie fotografii? Z pewnością zainteresuje Cię nasz najmniejszy i jednocześnie bardzo uniwersalny zestaw GorillaPod Starter Kit – ten niewielki statyw z uchwytem na smartfona pasuje także do innych akcesoriów takich jak kamera sportowa czy niewielka latarka. Przetestuj, jak działa i przekonaj się, że pozostanie z Tobą na zawsze!

Chcesz robić ciekawsze zdjęcia, z innej perspektywy? Zobacz nasz najpopularniejszy zestaw GripTight ONE GP – świetnie sprawdzi się do powieszenia w nietypowych miejscach np. na gałęzi drzewa. A jeśli chcesz, żeby miał do tego jeszcze magnesy w nóżkach i pilota do robienia zdjęć to wybierz GripTight One GP Magnetic Impulse.

Najlepszy GorillaPod do mobilnego vlogowania

Jesteś vlogerem lub chcesz nim zostać? Mamy świetne rozwiązania dostępne w kilku niesamowitych opcjach!

Chcesz tworzyć lekkie i przyjemne treści? Wybierz zestaw GripTight Action Kit lub GripTight GorillaPod PRO.

Jeśli szukasz najlepszego i profesjonalnego narzędzia to zdecydowanie potrzebujesz GorillaPod Mobile Vlogging Kit.

Najlepszy GorillaPod do filmowania

Twoją mocną stroną są filmy akcji, sportu czy uwiecznianie innych szalonych rzeczy? Stabilizacja obrazu, płynne panoramowanie i rączka do lepszej kontroli ruchu prawdopodobnie są Twoimi priorytetami – sprawdź zestaw GripTight PRO Video GP.

Jeśli jednak szukasz prostszego rozwiązania, proponujemy niezawodną alternatywę – GripTight PRO 2 GorillaPod.

TOP