JOBY GorillaPod

Cześć! Mam na imię GorillaPod i jestem Twoim najlepszym przyjacielem 🙂

Być może już o mnie słyszałeś, a jeśli nie to weź mnie do ręki i zobacz co potrafię. Wolisz trochę dystansu czy innej perspektywy? Nie ma problemu, powieś mnie na gałęzi, postaw na kamieniach – jestem elastyczny i mocno trzymam się każdej powierzchni. Po prostu: Have fun. Create.

GorillaPod do smartfonów

Statywy GorillaPod wyróżnia duża elastyczność – można je postawić na każdej powierzchni, trzymać w ręce lub owinąć wokół rury czy gałęzi.

Jeśli chcesz przymocować do nich smartfona niezbędna będzie klamra.

Możesz wybrać najprostszy, a zarazem najbardziej kompaktowy uchwyt GripTight ONE lub bardziej zaawansowany typu GripTight Smart czy GripTight PRO, do których zamocujesz także dodatkowe akcesoria takie jak mikrofon Joby Wavo Mobile.

Polecamy też gotowe zestawy, np. statyw elastyczny Joby GorillaPod 1K z klamrą GripTight PRO:

GorillaPod do aparatów

Szukasz statywu do aparatu i nie wiesz, który GorillaPod wybrać?

To bardzo proste, nasze modele nazwaliśmy tak, żeby od razu było wiadomo jaki mają udźwig: 325, 500, 1K, 3K i 5K – odpowiednio pasują do sprzętu o wadze od 325 gram do 5 kg.

Aparat możesz przykręcić bezpośrednio do statywu, ale znacznie wygodniej będzie Ci się z nim pracowało jeśli zaopatrzysz się w głowicę. Możesz ją kupić osobno lub w zestawie np. statyw GorillaPod 3K z głowicą kulową:

GorillaPod do kamer sportowych

Mamy też akcesoria dedykowane do kamer sportowych.

Jeśli masz już statyw GorillaPod, to wystarczy że kupisz adapter do mocowania GoPro.

Jeśli nie, to pomyśl o gotowym zestawie takim jak statyw GorillaPod 500 Action:

TOP