Czysty i wyraźny dźwięk – wybierz idealny mikrofon dla siebie!

Perfekcyjny materiał stworzysz tylko dzięki odpowiedniej synergii – posiadania właściwych narzędzi, dobrego pomysłu i tej konkretnej, uchwyconej w migawce chwili. Jeżeli tworzysz dopracowane do najmniejszego szczegółu filmy, dobrze byłoby, żeby dźwięk był równie doskonały. Sprawdź mikrofony Joby i skonfiguruj idealny zestaw do vlogowania dla siebie.

Wavo Mobile – lekki i kompaktowy mikrofon do smartfonów i aparatów

Wavo Mobile to kompaktowy i łatwy w użyciu mikrofon, który sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji: wystarczy podłączyć go do urządzenia i gotowe! W zestawie znajdują się kable zarówno do telefonu, jak i aparatu. A dzięki dołączonej osłonie przeciwwietrznej zniwelujesz odgłosy spowodowane wiatrem czy innymi niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. Jest też wystarczająco mały, żeby go wszędzie ze sobą zabrać.

Wavo Mobile

185,00  brutto

Wavo – wysokiej jakości mikrofon do vloga, live’a, Tiktoka czy filmu

Rozglądasz się za jeszcze lepszą jakością dźwięku? Zrób krok do przodu z mikrofonem Joby Wavo! Zaprojektowany z myślą o vlogerach skupia się na dźwięku z przodu, izolując go od szumu tła. Mikrofon gwarantuje też doskonałą izolację wstrząsów dzięki mocowaniu Rycote® Duo-Lyre® i eliminuje inne zakłócenia dźwięku dzięki osłonie przeciwwietrznej z pianki. Podobnie jak Wavo Mobile posiada dwa kable z zestawie, dzięki którym połączysz go z łatwością z aparatem lub smartfonem.

Wavo

365,00  brutto

TOP